Klub Lamkra


Navštiv nás v našem klubu můžeš po telefonní domluvě na 608871838 a to ve Vyškově na zimním stadionu, kde máme prozatím malé zázemímapa a múžeme se ti ochotně věnovat. Náš klub navštěvují dospěláci i mládež od 8 let. Pokud máš zájem o potápění, rádi ti odpovíme na každý dotaz.

Dětský Klub Lamkráček

Dětský klub má tradici 3 roky a navštěvují jej děti od 8 let. Hlavní náplní klubu je vyuka plavání, ploutvového plavání s potápěčskou maskou a dýchací trubicí, potápění s potápěčským přístrojem. Dále je našim cílem tuto odbornou vyuku transferovat do forem her a zábavy.

Minimální členství v klubu je školní rok. Vstup do klubu není termínově limitován. Tréninkové jednotky klubu jsou vždy v úterý počínaje 30.9.2014 od 16,00 do 17,00 hod. ve vyškovském bazénu a v případě zájmu je možné navštěvovat v pátek od 19,00 do 20,00 bazén v Blansku.

V letních prázdninách organizuje klub pro své členy potápěčský letní kemp. Zázemím pro tento kemp je potápěčská základna Lamkra v chorvatském Rabacu a klubová loď Princezna Kristína.

Roční členský příspěvek je 8000,- Kč

Mrkněte se na video z výjezdu našeho dětského klubu potápění do Chorvatského Rabacu.

Zaregistruj se ještě dnes

Váš email (povinný)

Vaše zpráva

 • 1.

  Vlastní zázemí v Brně

  Ve Vyškově máme vlastní zázemí, kde se můžeš seznámit s aktivními potápěči. Rádi ti odpovíme na případné dotazy k potápění i mimo něj. U nás to funguje jako v rodině a připravíme pro tebe kurz potápění na míru. Společně se pak vydáme potápět jako tým, třeba do Chorvatska na potopené vraky.

 • 2.

  Vždy přátelská atmosféra

  U nás to probíhá v hlavně v pohodě. Informací o potápění je mnoho, ale díky našim zkušenostem a vedení, ti vysvětlíme vše potřebné tak, že nebude nutné číst odbornou literaturu. Fungujeme jako tým a jinak to ani nejde, při potápění je tolik zábavy, že se hodně rychle skamarádíme. Přátelství mezi potápěči nekončí po absolvování základního kurzu, ale kdykoli nás můžeš navštívit v naší klubovně a dozvědět se o potápění více.

 • 3.

  Plánování individuálních akcí

  Chceš si zajet za potápěním do Chorvatska s přáteli? S námi si ušetříš problémy s dopravou a plánováním termínu. Umíme se totiž dokonale přizpůsobit individuálním výpravám za potápěním a máme vlastní osobní transportér, který v pohodě uveze 6 osob. S námi nemusíš nic zařizovat, vše máme pro tebe již připraveno.