Zkušební ponor


S kurzem potápění – zkušebním ponorem můžeš začít ihned. S námi zmákneš úvodní minikurz potápění za jediný den. Základní informace o potápění získáš již po absolvování 3-4 hodinového kurzu v bazénu. Sám se potom můžeš rozhodnout, zda s námi budeš pokračovat výběrem některého z dalších kurzů.

kurz potápění brno

Jak zkušební ponor vypadá? (HD Video)

Video ze zkušebního ponoru v krytém bazénu v Blansku 2014:

Kurz obsahuje odbornou konzultaci o potápění = vše důležité ti vysvětlíme a můžeš se nás na cokoli zeptat. Vše potřebné máme my, takže si jen nezapomeň plavky.

Hoďme práci za hlavu,
o víkendu pojďme pod vodu

Zkušební ponor v lomu se provádí o víkendech a v bazénu dle pronájmu bazénu. Sraz je v klubu LAMKRA – je nutné vyzkoušet potápěčský oblek k zapůjčení. Po úvodní instruktáži se přepravíme do bazénu nebo k zatopenému lomu. Akce probíhá 3-4 hodiny.

Zkušební ponor v zatopeném lomu

Zkušební ponor se provádí za účasti profesionálního instruktora. Pro potápění v lomu, je zapotřebí použití potápěčského obleku, který ti bude dle potřeby zapůjčen v ceně potápění. Budou ti stačit jen plavky a dobrá nálada. Nejdříve se setkáme v našem klubu, kde se seznámíme a vybereme ideální velikost potápěčské výstroje (ploutve, vyvažovací vesta, atd.) a potápěčského obleku. Instruktáž a potápění probíhá v zatopeném lomu v Blansku.

Cena: 2 490,- Kč / 1 osoba

Zkušební ponor v bazénu

Zkušební ponor se stejně jako v lomu provádí za účasti profesionálního instruktora. Vzhledem k vyšší teplotě není potřeba potápěčský oblek. Budou ti stačit jen plavky a dobrá nálada. Nejdříve se setkáme v našem klubu, kde se seznámíme a vybereme ideální velikost potápěčské výstroje (ploutve, vyvažovací vesta, atd.) a po instruktáži pokračujeme na bazén do Blanska.

Cena: 1490,- Kč / 1 osoba

Otevřeme vám nový svět pod hladinou

Máš-li zájem, stačí zavolat nebo napsat na mobil 608 871 838, nebo email lamkra@lamkra.cz a my se ti ozveme. Poptávka je nezávazná a můžeš se nás zeptat na cokoli.

Možnost zakoupení dárkového poukazu

Darkovy_poukaz_andrea

Zaregistruj se ještě dnes

Váš email (povinný)

Vaše zpráva